Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 20.05.2018, 19:47

Коровійська ЗОШ 
І-ІІІ ступенів

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
с.Коровія, Чернівецька обл., Глибоцький р-н, 
вул.Шкільна,1А,  тел.: (03734) 3-62-98, 
 ел.адреса: koroviya-school@ ukr.net
Ми на FACEBOOK
Ласкаво просимо, Гість!
Група "Гості"


Меню сайту
Пошук по сайту
Банери
Годинник
Форма входу
Міні-чат
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Дружні сайти
  
         
* Електронний вступ
* МОН України
* Департамент освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької ОДА
* Глибоцька районна державна адміністрація
* Управління освіти Глибоцької РДА
* Сайт Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти
* Український центр оцінювання якості освіти
* Івано-Франківський центр оцінювання якості освіти
* ІППОЧО м.Чернівці
* Освіта Чернівців
* Чернівецька ОДА


* Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст
* Червонодібровська ЗОШ І-ІІ ст.
* Каталог сайтів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

* Форум директорів шкіл України
Наше опитування
Ви завітали до нас як
Всього відповідей: 981
Інформаційний блок

Сьогодні до нас завітали:

Дирекція

Лічильник зареєстрованих користувачів:

Всього : 506

Сьогодні: 0  Вчора: 0

За 7 днів: 1  За 30 днів: 3

 

Щойно зареєстровані:

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
В І Т А Є М О!
Вітаємо з Днем народження! ivv(56) ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САЙТУ - 1 ЛИСТОПАДА 2009р.
Прогноз погоди
Коровія
Головна » 2018 » Травень » 18 » Юна еліта Коровійського закладу
14:56
Юна еліта Коровійського закладу

«Зоряний олімп»! Під такою назвою відбулося щорічне свято її величності Науки, свято таланту, свято вшанування обдарованих учнів у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст., яке в цьому році співпало з Днем ВИШИВАНКИ.  Його гостями учні та вчителі закладу, а також батьки. Зірковим та олімпійським був цей рік більше, ніж для ста учнів школи. Одразу зазначимо, що це ще не всі нагороди Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Учні, які є переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських конкурсів, змагань та олімпіад, будуть відзначені на святі "Останній дзвоник", яке відбудеться 31.05.18 р.

Ведучими заходу за традицією були новопризначені педагоги школи - Токарчук Ірина Василівна та Баланюк Олеся Володимирівна.

 Нагородження переможців районних предметних олімпіад, конкурсів та змагань проходило у номінаціях: «Кращі з кращих», «Найкращі у мистецтві», «Найкращі у спорті та туризмі»,  «Активні учасники». Найбільше досягнень у різних номінаціях мали такі учні: Чимчинська Анастасія (7-А кл.), Шевчук Софія (8-А кл.), Туранська Крістіна (8-А кл.), Бабій Георгій (8-Б кл.), Косташ Маргіта (8-Б кл.), Нікіта Адріан (9-Б кл.) Савчук Анастасія (9-Б кл.), Чимчинська Віталіна (10-А кл.), Діклевич Олександр (10-А кл.), Флюндра Ірина (10-А клас), Чімбру Марина (11 кл.). 

 Закінчилося свято флешмобом "Школа єднання", в ході якого учні, їх батьки та працівники закладу, взявшись за руки, об'єдналися у ланцюжку навколо шкільних берізок.

   

     

   

  

   

    

   

   

   

    

Рішенням Ради закладу (протокол №7 від 03.06.2014 р.) було вирішено, що учні, які мають перемоги на олімпіадах, конкурсах і змаганнях районного та обласного рівня звільняються від проходження навчально-виробничої практики. Отже, цьогоріч звільнення є у таких учнів:

5-А клас

Немировський Сергій – 2 дні

Боднарюк Вероніка – 1 день

5-Б клас

Шевчук Анастасія – 2 дні

Оденська Аліна – 2 дні

Шотропа Принцеса – Діана – 3 дні

Боднарюк Світлана – 2 дні

Бабій Едуард – 1 день

Кучурян Естера – 2 дні

Заяц Каріна – 2 дні

6-А клас

Косташ Єлизавета – 5 днів

Кравченко Катерина – 6 днів

Пожога Аліна – 5 днів

Шальц Ані-Марія - 4 дні

6-Б клас

Булезюк Максим – 4 дні

Холодюк Тетяна – 2 дні

Зоріна Олександра – 2 дні

Данчук Іван – 2 дні

Флорескул Валентин -2 дні

Морар Віталій – 2 дні

Шотропа Адріан – 2 дні

Габор Петро – 3 дні

Паладій Іван – 7 днів

Руденко Ростислав – 1 день

7- А клас

Воронка Емілія – 3 дні

Чимчинська Анастасія – звільнена

Тодосан Михайло – 2 дня

Кіпер Дмитро – 2 дні

Голунга Михайло – 2 дні

Урсу Павло – 2 дні

7-Б клас

Мокан Марк – 3 дні

Алгерискул Жанна-Адріанна – 2 дні

Булезюк Аліна – 2 дні

Косташ Аріна – 2 дні

Салахор Аліна – 3 дні

Угренюк Наталія – 2 дні

Кучурян Елвіс – 4 дні

8- А клас

Костюк Данило – 2 дні

Гушул Міхаєла – 1 день

Бульбук Юліана – 1 день

Шевчук Софія – 8 днів

Туранська Крістіна – 7 днів

Кішкан Максим – 3 дні

8-Б клас

Герман Ілля – 5 днів

Притуляк Мирослав – 5 днів

Бабій Георгій – 11 днів

Григоряк Дмитро – 5 днів

Фарбатюк Станіслав – 5 днів

Косташ Маргіта – звільнена

Романюк Крістіна – 4 дні

Онофрейчук Олександр – 3 дні

Харик Олег – 2 дні

Горбатюк Дарія – 2 дні

Семенюк Тетяна – 4 дні

9-А клас

Пітей Дмитро – 1 день

Олару Степан – 2 дні

Мокан Руслан – 7 днів

9-Б клас

Нікіта Адріан – 9 днів

Пентелейчук Валерія-Евеліна – 4 дні

Паулович Юлія – 2 дні

Савчук Анастасія – 12 днів

Фрунза Ольга – 3 дні

Руснак Марина – 2 дні

Харик Христина – 2 дні

Георгійчук Альона – 2 дні

Бульбук Олеся – 1 день                                                                                                     

10-А клас

Діклевич Олександр – звільнений

Чимчинська Віталіна – звільнена

Флюндра Ірина – звільнена

Репчук Єлена – 2 дні

Грицюк Крістіна – 3 дні

Кереруш Даріус – 1 день

Пінчук Денис – 1 день

Саргош Владислав – 6 днів

Чорней Жорж – 4 дні

Мяун Любов – 3 дні

10-Б клас

Чорний Іван – 1 день

 Семенюк Анастасія – 2 дні

Шородок Тетяна – 1 день

Ви - майбутнє нашої країни, її надія, наша гордість. Вітаємо з перемогою!

І місце в районі – 3 дні                             І місце в області – 4 дні

ІІ місце в районі – 2 дні                           ІІ місце в області – 3 дні

ІІІ місце в районі – 1 день                       ІІІ місце в області – 2 дні

 

 

Переглядів: 157 | Додав: maryanaeng376 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright © 2000-2018 - Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Всі права захищено.