Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 15.12.2017, 19:34

Коровійська ЗОШ 
І-ІІІ ступенів

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
с.Коровія, Чернівецька обл., Глибоцький р-н, 
вул.Шкільна,1А,  тел.: (03734) 3-62-98, 
 ел.адреса: koroviya-school@ ukr.net
Ми на FACEBOOK
Ласкаво просимо, Гість!
Група "Гості"


Меню сайту
Пошук по сайту
Банери
Годинник
Форма входу
Міні-чат
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Дружні сайти

* Електронний вступ
* МОН України
* Департамент освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької ОДА
* Глибоцька районна державна адміністрація
* Управління освіти Глибоцької РДА
* Сайт Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти
* Український центр оцінювання якості освіти
* Івано-Франківський центр оцінювання якості освіти
* ІППОЧО м.Чернівці
* Освіта Чернівців
* Чернівецька ОДА


* Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст
* Червонодібровська ЗОШ І-ІІ ст.
* Каталог сайтів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

* Форум директорів шкіл України
Наше опитування
Ви завітали до нас як
Всього відповідей: 964
Інформаційний блок

Сьогодні до нас завітали:

Дирекція

Лічильник зареєстрованих користувачів:

Всього : 491

Сьогодні: 0  Вчора: 0

За 7 днів: 0  За 30 днів: 3

 

Щойно зареєстровані:

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
В І Т А Є М О!
Вітаємо з Днем народження! Sterenko08(57), cat(48) ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САЙТУ - 1 ЛИСТОПАДА 2009р.
Прогноз погоди
Коровія
Головна » 2017 » Грудень » 1 » Учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів – переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н. році.
13:17
Учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів – переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н. році.

Ось і позаду ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні нашої школи мали змогу показати свої сили, перевірити свої знання та позмагатися за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Загалом у ІІ етапі олімпіад узяло участь 28 учнів школи, які вибороли 37 призових місць: І місць – 3; ІІ місць – 12, ІІІ місць – 22.

Отож, вітаємо усіх переможців, їх вчителів-наставникі та батьків, а також бажаємо перемог на наступних етапах! А учасникам – впевнено іти до поставленої мети !

 

Список учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н. році

       Навчання – це нелегкий труд,

Достойний слави і пошани

І зараз на олімп зійшли

Призери дисциплін навчальних

 

  1. Шевчук Софія – 8-А клас (українська мова – ІІІ місце)
  2. Чімбру Марина – 11 клас (українська мова –ІІІ місце, географія – ІІІ місце)
  3. Савчук Анастасія – 9-Б клас ( українська мова –ІІІ місце, зарубіжна література – ІІІ місце, географія – ІІ місце)
  4. Чимчинська Анастасія – 7-А клас ( українська мова –ІІІ місце, хімія –ІІІ місце)
  5. Чимчинська Віталіна – 10-А клас (правознавство – ІІІ місце, англійська мова –ІІ місце, зарубіжна література – ІІ місце, географія – ІІ місце, історія – І місце)
  6. Харик Христина – 9-А клас ( правознавство – ІІІ місце)
  7. Герман Ілля – 8-Б клас (англійська мова – ІІ місце)
  8. Мокан Руслан – 9-А клас (англійська мова –І місце)
  9. Пентелейчук Валерія – 9-Б клас (англійська мова ІІ місце)
  10. Простебі Ірина – 11 клас ( екологія – ІІ місце)
  11. Лодба Борис – 11 клас ( екологія – ІІ місце)
  12. Горбатюк Дарія – 8-Б клас (трудове навчання – ІІІ місце)
  13. Георгійчук Альона – 9-Б клас ( трудове навчання – ІІІ місце)
  14. Семенюк Тетяна – 8-Б клас (зарубіжна література – ІІІ місце)
  15. Косташ Маргіта – 8-Б клас (географія – ІІ місце)
  16. Туранська Крістіна – 8-А клас ( фізика – ІІІ місце, біологія –ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)
  17. Нікіта Адріан – 9-Б клас ( історія –ІІ місце, ІКТ – ІІІ місце)
  18. Діклевич Олександр – 10-А клас ( економіка –І місце, біологія –ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)
  19. Герман Іван – 11 клас (біологія –ІІІ місце)
  20. Спіндяк Анна – 11 клас ( економіка – ІІ місце)
  21. Паулович Юлія – 9-Б клас (економіка –ІІІ місце)
  22. Фрунза Ольга – 9-Б клас (хімія – ІІ місце)

 

 

Список учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н. році

  1. Флюндра Ірина – 10 клас (українська мова, астрономія)
  2. Туранська Крістіна – 8-А клас (математика)
  3. Чимчинська Анастасія – 7-А клас (математика, фізика)
  4. Руденко Ростислав – 6-Б клас (математика)
  5. Шородок Тетяна – 10-Б клас (математика)
  6. Паладій Анастасія – 11 клас (математика, фізика, інформатика)
  7. Простебі Ірина – 11 клас (правознавство)
  8. Чімбру Марина – 11 клас (зарубіжна література)
  9. Діклевич Олександр – 10-А клас (фізика)
  10. Спіндяк Анна – 11 клас (зарубіжна література)
  11. Семенюк Тетяна – 8-Б клас (історія)
  12. Гуцуляк Богдан – 11 клас (ІКТ)
  13. Бульбук Олеся – 9-Б клас (біологія)
  14. Салахор Аліна – 7-Б клас (хімія)
  15. Олару Степан – 9-А клас (трудове навчання)

 

 

Переглядів: 239 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
3  3  3

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. © 2017