Традиційно, кожного року у вересні, напередодні Дня фізичної культури і спорту, відзначають Олімпійський тиждень. В Коровійській школі протягом олімпійського тижня (09.09 – 13.09) була дуже насичена програма.
Понеділок (09.09)
- урок на тему “Спортивне і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя”;
Вівторок (10.09)
- волейбол між вчителями та учнями;
У змаганнях з волейболу між вчителями та учнями перемогла команда вчителів. Але, головне участь, а не перемога)
Четвер (12.09)
- 1 класи – рухливі ігри;
- 2-4 кл. – естафети;
- 5-6 кл. – естафети;
- 7-8 кл. – футбол (юнаки),
- волейбол (дівчата)
- показовий виступ з панкратіону.
П’ятниця (13.09)
- 5-6 кл. – біг 30 м., підтягування;
- 7-8 кл. - біг 30 м., підтягування;
- 9-11 кл. – біг 60 м., підтягування;
- 9-11 кл. – футбол (юнаки),
- волейбол (дівчата).
Результати спартакіади в рамках Олімпійського тижня 2019/2020 н.р.
Естафети 2-6 класи (12.09.2019.)
2-А : 2-Б – нічия 4:4
· 3-А : 3Б – 1м.-3-Б, 2 м. – 3-А
· 4-А : 4-Б – 1м. – 4-Б, 2м.- - 4-А
· 5-А : 5-Б – 1м. – 5-А, 2м. – 5-Б
- 6-А : 6-Б – 1м. – 6-Б, 2 м.- 6-А
Волейбол (дівчата) 12.09.2019р.
7-8 кл.
1м. – 8-А
2м. – 8-Б
3м. – 7-Б
7-А. – н/у
Футбол ( юнаки) 12.09.2019
7-8 кл.
1м. – 8-Б
2м. – 7-Б
3м. – 8-А
4м. – 7-А
Біг 30 м.
5-6 кл.
Хлопці :
- КіріякКіріл та Пожога Олександр – 6-Б кл. – 5,15 сек.
- ГригорашДейвід – 5-Б кл., - 5,20 сек.
- Чолак Олександр – 5-Б кл., - 5,29 сек.
Дівчата :
- Юркевич Інна-6-Б кл., - 5,39 сек.
- Іримеску Олександра-5-А кл., - 5,71 сек.
- Нестерюк Богдана – 5-А кл., - 5,79 сек.
По класах: 1 м. – 6-Бкл., 2 м. – 5-А кл., 3 м. – 5-б кл.,4 м. – 6-А кл.
7-8 кл.
Хлопці:
- Руденко Ростислав – 8-Б кл., - 4,84 сек.
- Шотропа Адріан – 8-Б кл., - 4,87 сек.
- Циганаш Георгій – 8-Б кл., - 4,92
Дівчата:
- Шальц Ані-Марія – 8-А кл., - 5,15 сек.
- Зоріна Олександра - 8-Б кл.,- 5,76 сек.
- Шотропв Принцеса –Діана -7-Б кл., - 5,90 сек.
По класах: 1 м. – 8-Б кл., 2 м. – 8-А кл., 3 м. – 7-Б кл., 4 м. – 7-А кл.
Біг 60 м.
Хлопці:
- Герман Ілля – 10 – Б кл., - 8,64 сек.
- КучурянМаріус – 11 кл.,- 8,68 сек.
- Нікіта Адріан – 11кл., - 8,73 сек., Павел Крістіан – 9-Б кл, 8,73 сек.
Дівчата:
- Шіман Адріана – 10-Б кл., - 10,11 сек.
- ГушулМіхаєла – 10-А кл., - 10,52 сек.
- Георгійчук Віталіна – 10-А кл.,- 10,35 сек.
По класах: 1м. – 10-Б кл., 2м. – 11 кл., 3м. – 10-А кл., 4м. – 9-Б кл., 5м. – 9-А кл.
Підтягування
Хлопці:
- Бадраган Дмитро – 9-Б, - 30 р.
- Шотропа Адріан – 8-Б , - 25 р.
- Тодосан Михайло – 9-А, - 23 р.
Оденський Ярослав – 10 кл., - 23 р.
Дівчата:
- Георгійчук Інна – 6-Б, - 9р.
- Іримеску Олександра – 5-А, - 4р.
- Мокан Наомі – 5-Б, - 3р.
БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://photos.google.com/share/AF1QipMdfjLALco_GYpzpZWn3JYSzneQ4HQUtXrCldGpBxwV-Swf12y2S-FQ4MHeT1ap0A?key=M2hJZ1JtckpLUzJFU2pmUjU4U0Y0VWpmRjEzUFFR |