Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 24.03.2023, 22:03

КОРОВІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ Чернівецької міської ради

Меню сайту
Наше опитування
Ви завітали до нас як
Всього відповідей: 1059
Міні-чат
Block title
Block contentСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Психолог радить


Новинки [24] Події, люди, факти [27]

    

Події, люди, факти | Переглядів: 4 | Дата: 20.03.2023 | Коментарі (0)

Турбота про себе

Ресурс - це джерело сил, яке живить наш духовний і фізичний світи.

Щоб було більш зрозуміло, наведемо метафору.

На початку свого шляху турист відчуває сили та натхнення йти глибше в ліс. Із собою він несе пляшку води, з якої кожен ковток додає сил та енергії, але якщо іноді не зупинятись біля місцевого струмочка  та не оновлювати запаси води, відповідно сил ставатиме менше.

Але погодьтеся, якщо турист попередньо ознайомиться із місцевістю, він точно буде знати, де знаходиться найближчий струмочок, щоб оновлювати запаси, коли необхідно.

 

А чи знаєте, що особисто вас  наповнює?

Ось декілька можливих варіантів, які можуть вас надихнути:

Творчість. Займіться будь-чим: малюйте, танцюйте, співайте, вишивайте, прикрашайте оселю, це принесе вам задоволення від процесу, ви виплеснете всі свої негативні й позитивні емоції та переживання у продукт такої діяльності;

Приділити час собі. Поміркуйте, як ви можете це здійснити: спорт, приймання ваної, зміни у зовнішньому вигляді , чашка особливої кави тощо.

Самотність. Виокремте час, коли ви можете побути в окремій кімнаті чи у своєму куточку, це допоможе налагодити зв‘язок із самим собою та відпочити.

Налагодження режиму.  Дозвольте собі поспати трішки більше аніж зазвичай. Пам‘ятайте про питний режим та якісне харчування.

Натхнення. У кожного воно своє: спів пташок, прогулянка у парку, цікава книжка, музика тощо. Визначте, що надихає саме вас.

Також, якщо ви знесиленні, спробуйте просто відпочити. Дозвольте собі нічого не робити. Це нормально, скажіть собі.

Події, люди, факти | Переглядів: 2 | Дата: 16.03.2023 | Коментарі (0)

     Що відомо про ПВК «Редан»?

Усе почалося в росії. Там у різних містах юнаки в чорному одязі із символом павука на спині влаштовували масові бійки з футбольними фанатами чи мігрантами. Це відбувалось у торгових центрах або на вулицях.

Чому ПВК?

Учасники руху кажуть, що не асоціюють себе з приватною військовою компанією. Для них ця приставка просто жарт. Проте існує гіпотеза, що на формування цієї субкультури вплинула ПВК «Вагнер». Адже її очільник публічно героїзує роль злочинців та закликає молодих людей вступати у ПВК, де їх навчать «чоловічої роботи».

Чому «Редан»?

Ця назва походить з аніме Hunter x Hunter. Там діяла злочинна організація «Геней Редан», яку через емблему називали «Павуки». Кожен учасник цієї організації мав татуювання павука зі своїм номером.

У субкультурі ПВК «Редан» усі учасники мають символ павука із цифрою 4. В аніме під цим числом в організації завжди були зрадники чи шпигуни. Це пов’язано з тим, що в японській культурі число 4 несе неприємності, як у нас 13. Можливо, так учасники ПВК «Редан» хотіли передати свої деструктивні наміри.

Це ІПСО?

Українська поліція вважає, що поширення цієї субкультури в нашій країні — це російська інформаційно-психологічна спецоперація. Державі-агресорці важливо дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким чином.

Чому підлітки?

У підлітковому віці діти відходять від батьків та переходять під вплив своїх однолітків. Їм важливо бути в групі, важливо, що про них подумають інші. Тому часто тинейджери роблять імпульсивні вчинки — всі ми так робили. Це шкідлива поведінка: наприклад, прогуляти уроки. Але вона не є небезпечною для життя та здоров’я підлітка.

Проте, як зазначають науковці, якщо дії підлітка мають руйнівний характер, спрямований на себе, своє здоров’я, зовнішній світ — це деструктивна поведінка. Вона може проявлятися в нападах агресії, гніву чи ворожості.

Часто така поведінка є відповіддю підлітка на складні обставини, в яких він опинився. У нашому випадку це війна.

Деякі батьки можуть не підозрювати, що дитина належить до певної субкультури, яка толерує і заохочує девіантну поведінку.

Що робити батькам у такій ситуації?

Спокійно, відкрито і прямо поспілкуватися з дитиною, надати їй можливість говорити, коли буде до цього готова, не підганяти її.

Якщо дитина розповідає, куди вона ходить і як проводить свій час, батьки мають виявити якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; слід виявляти терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

Потрібно опанувати інтернет-технології, мати власні акаунти в соцмережах, стати там другом своїй дитині.

Щотижня слід аналізувати вміст сторінок дитини, уважно читати її публікації, вивчати групи, до яких вона приєдналася.

“Познайомитися” з віртуальними друзями дитини, звертати увагу на фото й відео, що викликають її інтерес, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.

Показати дитині, що батьки піклуються про неї, запропонувати провести разом час.

Зосередитися на тому, щоб показати дитині її переваги, знайти її сильні сторони, допомогти побачити себе унікальною особистістю.

Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до батьків слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки і невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема, у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).

У зону ризику виявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в інтернеті не контролюють

 

Джерело Вайбер «Психологічна підтримка»

Події, люди, факти | Переглядів: 47 | Дата: 07.03.2023 | Коментарі (0)

Здорова любов до себе та самозакоханість, в чому різниця?

Здорова любов до себе базується на прийнятті себе таким, яким ти є, тоді як самозакоханість може бути підтримана надмірним високим оцінюванням себе.

Здорова любов до себе допомагає зберігати рівновагу між саморозвитком та самопіклуванням, тоді як самозакоханість може привести до занадто великого фокусу на самоудосконаленні.

 

Здорова любов до себе ґрунтується на повазі до власних потреб та бажань, тоді як самозакоханість може призвести до ігнорування потреб інших людей.

 

Здорова любов до себе розвивається з часом, тоді як самозакоханість може бути наслідком надмірного визнання успіхів у короткий термін.

 

Здорова любов до себе допомагає людині ставити здорові межі у взаєминах з іншими, тоді як самозакоханість може призвести до занадто великого захоплення собою та нездатності допомагати іншим.

Джерело - вайбер " Психологічна підтримка "

Події, люди, факти | Переглядів: 209 | Дата: 06.03.2023 | Коментарі (0)

​​​​​​

Події, люди, факти | Переглядів: 116 | Дата: 03.03.2023 | Коментарі (0)

Контактна інформація
вул. Шкільна, 1-А,
с. Коровія, Чернівецький р-н,
Чернівецька обл., 60410

Вхід на сайт
Пошук
Block title
Block content

Copyright © 2009 - 2023 - Коровійський ліцей. Всі права захищено.