Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.02.2024, 23:54

КОРОВІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ Чернівецької міської ради

Меню сайту
Наше опитування
Ви завітали до нас як
Всього відповідей: 1063
Міні-чат
Block title
Block contentСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому до закладу освіти

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів Коровійського ліцею Чернівецької міської ради, схвалений педагогічною радою закладу №16 від 08.06.2021 р.

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ ТА ЗГОД БАТЬКІВ ДЛЯ ПОДАННЯ В ЗАКЛАД ОСВІТИ щодо ЗАРАХУВАННЯ

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ учнів до 10 класу Коровійського ліцею

ОРІЄНТОВНІ ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ (УКРАЇНСЬКА МОВА, МАТЕМАТИКА)

Коровійський ліцей Чернівецької міської ради проводить НАБІР здобувачів освіти на 2023/2024 н.р. (10 клас)

Коровійський ліцей Чернівецької міської ради забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти. Випускники ліцею отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту державного зразка. 

На 2023/2024 н.р.  проводиться НАБІР за такими профілями навчання:

- 10-А кл. - технологічний "Автосправа" (технології - профільний предмет); плановий набір - 28 учнів;

-10-Б кл. - технологічний "Автосправа" (технології - профільний предмет); плановий набір - 28 учнів.

   Вступ здобувачів освіти до ліцею здійснюється на конкурсних засадах, окрім тих, які переводяться до 10 кл. зі складу учнів Коровійського ліцею. Кількість конкурсних випробувань - ДВА (українська мова та математика). Конкурс не проводитиметься, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня 2023 року не перевищуватиме загальної кількості місць у класах (з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України "Про повну загальну середню освіту"). За умови оголошення конкурсу, конкурсні випробування проводитимуться для ВСІХ здобувачів освіти в один день (в очному або в дистанційному форматі, в залежності від карантинних умов та воєнного стану в Україні).

  Рішення про проведення конкурсу (у разі потреби його проведення) буде оприлюднене на сайті закладу 16 червня 2023 року та міститиме інформацію про дату, місце і час проведення вступних випробувань. Конкурс буде завершений впродовж двох тижнів з дня його оголошення (з врахуванням часу для подання апеляційних скарг).

  Результати випробування (тесту з української мови та співбесіди) оголошуються конкурсантам в той самий день шляхом розміщення підсумкового протоколу на шкільному стенді та на офіційному сайті закладу.

  Учасник конкурсу (чи один із батьків), який не згоден з рішенням конкурсної комісії, може звернутися з апеляційною скаргою до органу, у сфері управління якого перебуває заклад освіти (управління освіти Чернівецької міської ради), протягом двох робочих днів після оголошення результатів конкурсу.

 Перевага (пільгові умови) у зарахуванні надаватимуться здобувачам освіти 9-х класів, які за результатами навчання отримали/отримують свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; займаються інтелектуальною творчою та/або пошуковою діяльністю, зокрема переможці у 2022/2023 н.р. предметних олімпіад, конкурсів тощо (підтверджуючий документ - грамота, диплом або підсумковий наказ, в т.ч. покликання на нього). Якщо конкурсна комісія рекомендує учня/ученицю до зарахування (на пільгових умовах), у протокол виставляється максимальна кількість балів і конкурсні випробування не проводяться.

   Особливі умови при вступі (пільгові) також мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників ООС/АТО, діти зі складу вимушених переселенців, які проходять тільки співбесіду.

  Прийом документів проводитиметься у період з з 10.05.2023 р. по 15.06.2023 р. (включно).

Приймаються документи у зручний для здобувачів освіти спосіб:

- можна особисто занести документи в Коровійський ліцей (з 9 до 15 год. в робочі дні) за адресою: село Коровія, вул.Шкільна, 1-А, Чернівецька область, Чернівецький район;

- надсилати копії документів на електронну скриньку ліцею cvlyceumkoroviya@gmail.com;

- надсилати копії документів поштою.

Надсилати до конкурсної комісії Коровійського ліцею потрібно такі документи:

заяву одного з батьків про допуск до конкурсного випробування

заяву про зарахування;

- копію свідоцтва про народження (або документа, що посвідчує особу здобувача освіти);

- копію табеля за І семестр 2022/2023 н.р., завіреного керівником освітнього закладу, де здобувається освіта (9 кл.) або довідку з місця навчання з результатами оцінювання;

- копію дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здобутки та здібності, а також особливий статус;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Здобувачі освіти, конкурсна комісія щодо яких визнала їх переможцями конкурсу, повинні протягом 5 робочих днів (з дня оголошення результатів конкурсу) представити оригінали документів, у тому числі свідоцтво про базову загальну середню освіту. 

Для довідок звертайтеся за телефоном: (03734)36298

 

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ДО КОРОВІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ на 2022/2023 Н.Р.

У Коровійському ліцеї відновлюється робота з набіру дітей до 1-го класу на 2022/2023 н.р.

До уваги батьків, які мають бажання зарахувати дитину до 1 класу (2022/2023 н.р.)!

Коровійський ліцей відновлює організацію набору дітей до 1-го класу (нагадуємо, що прийом документів було призупинено, у зв'язку із введенням в Україні правового режиму ВОЄННОГО СТАНУ та відповідно до наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 01.03.2022 р. №61 "Про призупинення зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік")

Прийом документів розпочинаємо з 01 квітня і завершуємо 31 травня 2022 року. Нагадуємо, що серед обов"язкових документів для зарахування дитини, - є МЕДИЧНІ довідки. Тому, шановні батьки, не відкладайте на потім, а вже зараз зателефонуйте до сімейного лікаря та розпочніть обстеження, необхідні для зарахування дитини. 

 

ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ ДО КОРОВІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Серед необхідних документів для зарахування до 1 кл. закладу є: 

- заява встановленого зразка;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки (форма №086-1/о та №063/о ).

Першочергово зараховуватимуться діти:

— які проживають на території обслуговування закладу (всі вулиці с.Коровія

— чиї рідні навчаються або працюють у Коровійському ліцеї.  

Батьки, чиї діти мають  піти цього року до Коровійського ліцею, мають подати електронну заяву

Подавати заяву про вступ до Коровійського ліцею мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2022/2023 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.   

Запис дитини до ліцею онлайн. Покрокова інструкція

Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут

 1. Оберіть заклад серед перелічених. 
 2. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
 3. Зв’яжіться з Коровійським ліцеєм електронною поштою koroviya-school@ukr.net, cvlyceumkoroviya@gmail.com (чи телефоном: 0373436298) та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (електронну заяву з оригіналами та фотокопіями документів).        

У разі, якщо Ви не можете зареєструватися на https://school.isuo.org/ і подати заяву і документи онлайн, Ви можете подати їх офлайн. Для цього достатньо звя'язатися з нами у зручний для Вас спосіб (напишіть листа на koroviya-school@ukr.net, cvlyceumkoroviya@gmail.com, чи телефоном: 0373436298) і ми визначимо для Вас день та час щоб подати документи дитини.  

 

В Коровійському ліцеї ПРИЗУПИНЕНО прийом заяв та документів для ЗАРАХУВАННЯ дітей до 1 кл. на 2022/2023 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Інформуємо Вас про те, що у зв'язку із введенням в Україні правового режиму ВОЄННОГО СТАНУ, відповідно до наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 01.03.2022 р. №61 "Про призупинення зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік" у Коровійському ліцеї ПРИЗУПИНЕНО набір дітей до 1 класу (на період запровадження в Україні правового режиму воєнного стану

Офіційно оголошено про набір до 1-го класу Коровійського ліцею на 2022/2023 н.р.

Коровійський ліцей Чернівецької міської ради розпочинає 01 березня 2022 року прийом заяв про зарахування дітей до ПЕРШИХ класів на 2022/2023 навчальний рік, який завершуватиметься 31 травня 2022 року (включно)! 

Просимо ознайомитися з наказом управління освіти Чернівецької міської ради від 31.01.2022 р. №26 "Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік" та наказом по Коровійському ліцеї від 16.02.2022 р. №22/АГ "Про організацію роботи в закладі щодо зарахування дітей до 1-х клас ів на 2022/2023 н.р."

ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ ДО КОРОВІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Серед необхідних документів для зарахування до 1 кл. закладу є: 

- заява встановленого зразка;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки (форма №086-1/о та №063/о ).

Першочергово зараховуватимуться діти:

— які проживають на території обслуговування закладу (всі вулиці с.Коровія

— чиї рідні навчаються або працюють у Коровійському ліцеї.  

Батьки, чиї діти мають  піти цього року до Коровійського ліцею, мають подати електронну заяву

Подавати заяву про вступ до Коровійського ліцею мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2022/2023 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.   

Запис дитини до ліцею онлайн. Покрокова інструкція

 1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут
 2. Оберіть заклад серед перелічених. 
 3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
 4. Зв’яжіться з Коровійським ліцеєм електронною поштою koroviya-school@ukr.net, cvlyceumkoroviya@gmail.com (чи телефоном: 0373436298) та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (електронну заяву з оригіналами та фотокопіями документів).        

У разі, якщо Ви не можете зареєструватися на https://school.isuo.org/ і подати заяву і документи онлайн, Ви можете подати їх офлайн. Для цього достатньо звя'язатися з нами у зручний для Вас спосіб (напишіть листа на koroviya-school@ukr.net, cvlyceumkoroviya@gmail.com, чи телефоном: 0373436298) і ми визначимо для Вас день та час щоб подати документи дитини.  


ПРИКЛАДИ ЗАЯВ ТА ЗГОД БАТЬКІВ ДЛЯ ПОДАННЯ В ЗАКЛАД ОСВІТИ щодо ЗАРАХУВАННЯ

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів Коровійського ліцею Чернівецької міської ради, схвалений педагогічною радою закладу №16 від 08.06.2021 р.

Шановні батьки, відвідувачі нашого сайту!

Якщо Ви маєте намір подати документи до Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомтеся, будь ласка, з нормативно-правовими документами, згідно з якими проводитиметься приймання здобувачів освіти на навчання.


НАКАЗ управління освіти Чернівецької міської ради від 03.02.2021 р. №48 "Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік"


НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 10 ТРАВНЯ 2018 Р. № 367 "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ"


Наказ


Роз'яснення до порядку зарахування Міністерства освіти і науки України щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти


МЕДИЧНІ ДОВІДКИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ та ВІДВІДУВАННЯ учнями ШКОЛИ https://moz.gov.ua/article/health/do-shkoli-jaki-medichni-dovidki-potribni-ditini-do-1-veresnja

Джерело: https://osvita.cv.ua/osnovni-pravyla-zarahuvannya-ditej-do-1-h-klasiv-na-2022-2023-n-r/


 ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ 

Коровійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів починає прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік, а також дітей до інших класів, батьки яких мають наміри перевести дітей на навчання до Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Батьки, чиї діти мають  піти до школи цього року, мають подати електронну заяву 

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2021/2022 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.   

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

 1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут
 2. Оберіть школу серед перелічених. 
 3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
 4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою koroviya-school@ukr.net (чи телефоном (0373)436298 ) та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (електронну заяву з оригіналами та фотокопіями документів).        

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є: 

- заява встановленого зразка;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки (форма №086-1/о).

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

— які проживають на території обслуговування школи

— чиї рідні навчаються або працюють в цій школі.  

Додаємо, у 2021 році електронна реєстрація майбутніх першокласників була б обов’язковою і без карантину, в рамках цифровізації країни.


ПРИКЛАДИ ЗАЯВ ТА ЗГОД БАТЬКІВ ДЛЯ ПОДАННЯ В ЗАКЛАД ОСВІТИ щодо ЗАРАХУВАННЯ

УВАГА!

Прийом документів для ЗАРАХУВАННЯ до  Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів

НЕ проводитиметься в період до 22 червня 2020 рокуКАРАНТИН!

Контактна інформація
вул. Шкільна, 1-А,
с. Коровія, Чернівецький р-н,
Чернівецька обл., 60410

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Block title
Block content

Copyright © 2009 - 2024 - Коровійський ліцей. Всі права захищено.