Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 02:11

Коровійська ЗОШ 
І-ІІІ ступенів

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
с.Коровія, Чернівецька обл., Глибоцький р-н, 
вул.Шкільна,1А,  тел.: (03734) 3-62-98, 
 ел.адреса: koroviya-school@ ukr.net
Ми на FACEBOOK
Ласкаво просимо, Гість!
Група "Гості"


Меню сайту
Пошук по сайту
Банери
Годинник
Форма входу
Міні-чат
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Дружні сайти
  
         
* Електронний вступ
* МОН України
* Департамент освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької ОДА
* Глибоцька районна державна адміністрація
* Управління освіти Глибоцької РДА
* Сайт Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти
* Український центр оцінювання якості освіти
* Івано-Франківський центр оцінювання якості освіти
* ІППОЧО м.Чернівці
* Освіта Чернівців
* Чернівецька ОДА


* Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст
* Червонодібровська ЗОШ І-ІІ ст.
* Каталог сайтів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

* Форум директорів шкіл України
Наше опитування
Ви завітали до нас як
Всього відповідей: 997
Інформаційний блок

Сьогодні до нас завітали:

Лічильник зареєстрованих користувачів:

Всього : 513

Сьогодні: 0  Вчора: 0

За 7 днів: 0  За 30 днів: 1

 

Щойно зареєстровані:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В І Т А Є М О!
Вітаємо з Днем народження! 1633352(53) ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САЙТУ - 1 ЛИСТОПАДА 2009р.
Прогноз погоди
Коровія
Головна » 2018 » Грудень » 3 » Учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. - активні учасники ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД та КОНКУРСІВ
19:22
Учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. - активні учасники ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД та КОНКУРСІВ

 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ

Дата

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Участь

03.11.2018

Хімія (вчитель 7-11 кл. - Чорна І.В.)

 

Чимчинська Анастасія, 8-А кл.; Нікіта Андріан, 10 кл.

Туранська Крістіна, 9-А кл.

 

04.11.2018

Астрономія

(вчитель 10, 11 кл. - Тарангул Г.І.)

Флюндра Ірина, 11 кл.

   

Бульбук Олеся, 10 кл.

10.11.2018

Біологія (вчитель - 8 кл. - Цехмістир А.І., 9,11 кл. - Рюхтіна Ю.В., 10 кл. - Паладій Н.В.)

Діклевич Олександр, 11-А кл.

Туранська Крістіна, 9-А кл.,

Чимчинська Анастасія, 8-А кл.,

Дамян Дарія, 10 кл.

 

 

09-10.11.2018

Трудове навчання (вчитель: техн. прац. - Тарангул Г.І., абсл. прац. - Голунга О.Ф.)

   

Кацел Настя, 8-А кл., Туранський Петро, 8-А кл.

Веренка Петро, 8-А кл.,

Бульбук Юліана, 9 кл.;

 

 

Бабій Георгій, 9 кл.,

11.11.2018

Географія (вчитель 8-11 кл. - Салій М.В.)

Нікіта Адріан, 10 кл.

 

Чимчинська Анастасія, 8-А кл.

Туранська Крістіна, 9-А кл.,

Шевчук Софія, 9-А кл.,

Діклевич Олександр, 11 кл

 

 

 

 

17.11.2018

Інформатика

       

17.11.2018

Історія (вчитель - 8-10 кл. - Герман С.М., 11 кл. - Щериля Л.О.)

Чимчинська Віталіна, 11-А кл.

 

Кацел Настя, 8-А кл.,

Шевчук Софія, 9-А кл.,

Нікіта Адріан, 10 кл.

 

18.11.2018

Фізика (вчитель - 8, 10 кл. - Білик Л.А., 9,11 кл. - Тарангул Г.І.)

 

Діклевич Олександр, 11-А кл.

 

Туранський Петро, 8-А кл.; Туранська Крістіна, 9-А кл.;

Богданюк Марія-Олена, 10 кл.

18.11.2018

Зарубіжна література (вчитель 8-11 кл. - Зіневич В.П.)

 

Чимчинська Анастасія, 8-А

Савчук Анастасія, 10 кл.;

Чимчинська Віталіна, 11-А кл.

Семенюк Тетяна, 9 кл.

24.11.2018

Англійська мова (вчитель 8, 9, 11 кл. - Чимчинська О.І., 10 кл. - Чобан В.А.)

Мокан Марк, 8-Б кл.;

Кіріяк Ангеліна, 9-Б кл.;

Нікіта Андріан, 10 кл.;

Герман Ілля, 9-Б кл.;

Чимчинська Віталіна, 11-А кл.

   

24.11.2018

Правознавство (вчитель - 9-10 кл. - Щериля Л.О.)

 

Зеленівська Евеліна, 9-А кл.

Пряник Анастасія, 9-Б кл.

Георгійчук Альона, 10 кл.

24.11.2018

Екологія (вчитель - 11 Рюхтіна Ю.В.)

Флюндра Ірина, 11-А кл.

     

25.11.2018

Математика (вчитель - 6, 8 кл. - Мунтян А.В.; 7,9,10 кл. - Токарчук І.В.)

   

Лушпай Богдан, 6-Б кл.;

Зоріна Олександра, 7-Б кл.;

Руснак Микола, 8-А кл.

Нікіта Андріан, 10 кл.;

Туранська Крістіна, 9-А кл.

 

01.12.2018

Українська мова та література (вчитель 7,9 - Локовей М.І., 8, 10 - Німіжан Г.Д., 11 - Мороз Т.В.)

 

Чимчинська Анастасія, 8-А кл.;

Савчук Анастасія, 10 кл.

 

Пожога Аліна, 7-А кл.;

 

Шевчук Софія, 9-А кл.;

 

Флюндра Ірина, 11-А

01.12.2018

Економіка (вчитель 9-11 кл. - Заволічна Т.Р.)

Туранська Крістіна, 9-А кл.,

Діклевич Олександр, 11-А кл.

Нікіта Андріан, 10 кл.  

 

02.12.2018 Українознавство (вчитель 8 кл. - Чобан В.А.; 9, 10, 11 кл. - Щериля Л.О.)    

Писарюк Аліна, 8-А кл., 

Шевчук Софія, 9-А кл.,

Флюндра Ірина, 11-А кл.

Руснак Марина, 10 кл.

10.11.2018

ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

(вчитель 5,7,9 кл. - Локовей М.І.; 6,8,10 кл. - Німіжан Г.Д., 11 кл. - Мороз Т.В. )

 

Німіжан Олександра, 6 кл.

Пожога Аліна, 7 кл.

Савчук Анастасія, 10 кл.

Нікіта Яна, 8-А кл.

Зеленівська Евеліна, 9-А кл.

Флюндра Ірина, 11-А кл.

Флюндра Михайло, 5кл.;

09.12.2018

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика (вчитель 3 кл. - Деліцой Т.Т.; 4 кл. - Крецу М.П.,  5 кл. - Савчук А.К., 6, 8, 10 кл. - Німіжан Г.Д., 7, 9 кл. - Локовей М.І., 11 кл. - Мороз Т.В.)

  Чимчинська Анастасія, 8-А кл., Савчук Анастасія, 10

Пожога Аліна, 7-А кл., Флюндра Ірина, 11-А

Герман Катерина, 3-А кл.; Мойсюк Еліза, 5-А кл

Блассі Катерина-Марія, 4-А кл.; Німіжан Олександра, 6-А, Зеленівська Евеліна, 9-А
Переглядів: 432 | Додав: Дирекція | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright © 2000-2018 - Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Всі права захищено.