Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19:03
Команда школи ПЕРЕМОЖЕЦЬ (ІІ місце) в змаганнях з гандболу в залік 70-ї спартакіади школярів Глибоцького району

В жовтні місяці відбулися змагання з гандболу в залік 70-ї районної спартакіади школярів (юнаки). Їх учасниками були 19 команд із навчальних закладів Глибоцького району. Спочатку пройшли зональні тури (08 та 09 жовтня 2014р.), а вже потім, 15.10.2014 р., - фінальні. Учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, обігравши в своїй групі суперників (команди з навчальних закладів Черепківки, Чагра і Волоки), вийшли з зональних змагань на перше місце. У фіналі зайняли друге місце, поступившись Кам'янці та, разом з тим, отримавши задоволення від виграшу у команд Глибоцького ліцею та Сучевен.

Отже, в підсумку - ІІ місце в районі і вся команда Коровійської ЗОШ виступатиме на першості Чернівецької області (31 жовтня в Чернівцях та 15-16 листопада в Хотині).

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ: Дущака Дмитра, Оліника Вадима, Онофрейчука Андрія, Воловича Володимира, Булезюка Віталія, Піцула Івана - учнів 9-А класу, Білика Богдана, Морарь Віталія - 10 кл., Габора Дмитра таГуцуляка Вадима -11 кл., а також їхнього тренера Лукашева Дмитра Олексійовича.

Переглядів: 815 | Додав: Іноземець | Рейтинг: 5.0/1